Dropshipping

Xml Bayilik ve Dropshipping

ONLINE / XML BAYİLİK NEDİR? 


Online bayilik ya da xml bayilik, kendi internet siteniz ya da aracı sitelerde bulunan (gittigidiyor.com, n11.com vb.) mağazalarınız üzerinden stok bağlamanıza gerek kalmadan sürekli satış yapabileceğiniz bir sistemdir.


NASIL BAYİ OLABİLİRİM?


Cikolatayolla.com'un sağladığı stok ve toptan fiyata alışveriş imkanlarından yararlanmanız için önce siteye üye olmanız, ardından bayi olmak istediğinizi bize bildirmeniz gerekmektedir. Ardından size gönderilen sözleşmeyi eksiksiz doldurmanız ve bayi olarak onay almanız gerekmektedir.

 

Telefon:  0 (533) 704 08 48

E-posta: bayilik@cikolatayolla.comBayiliğiniz onaylandıktan sonra sisteme bayi girişi yaptığınız an söz konusu ürün/ürünlerin, toptan fiyatı/fiyatlarına erişim izniniz olacak. Bununla birlikte kendi siteniz üzerinden belirlediğiniz bir fiyat üzerinden satış yapıp cikolatayolla.com'dan aynı ürünü toptan fiyatıyla sipariş edebileceksiniz.


ONLINE / XML BAYİLİK AVANTAJLARI

1- 1 adet bile stok bulundurmadan satış yapabilir, bu sayede bütçenizi farklı amaçlar için yönetebilirsiniz.

2- Ürünlerin fotoğraf çekimleri için zaman, emek ve para harcamazsınız. cikolatayolla.com kendi sitesinde bulundurduğu bütün ürünlerin fotoğraflarını kendi bünyesinde profesyonel olarak çeker ve sisteme öyle giriş yapar.

3- Sürekli yeni modelleri takip etmek için zaman harcamaz, çaba sarfetmez ve bu iş için yeni istihdam sağlamak zorunda kalmazsınız. En yeni modellerin takibini cikolatayolla.com sizin için araştırır, en kısa sürede sisteme giriş yapar.

4- Cikolatayolla.com stok miktarını her zaman en uygun seviyede tutar. Stoğu azalan/biten ürünlerin stokları en kısa sürede sisteme tekrar girer ve online bayiler bahsi geçen ürüne sipariş vermeye devam eder.

5- Hızlı kargo sistemiyle müşteri kaçırma riskini en aza indirirsiniz. Cikolatayolla.com hafta içi saat 13:00'ten önce verilen bayi siparişlerini aynı gün kargolar. Bu sayede siz de ürünü en hızlı şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.


ONLINE / XML BAYİLİK ve ÇALIŞMA KOŞULLARI 

1. Cikolatayolla.com'a online bayii olabilmek için vergi mükellefi olma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Fakat vergi mükellefi olunsun veya olunmasın kullanıcılarımızın ilk girişlerinde 400 TL gibi bir bakiye ile sisteme giriş yapılmalıdır. Bu 400 TL cikolatayolla.com'a artı bir ücret için verilmiş bir rakam değildir. Yatırmış olduğunuz rakamı bakiyeniz olarak sisteme giriş sağlayacağız. Vermiş olduğunuz siparişler bu 400 TL üzerinden düşülecektir. Bakiyenizin bitmesinin ardından istediğiniz tutarda bakiye yükleyebilirsiniz.

2. Yukarıdaki şartları yerine getirmiş her gerçek veya tüzel kişiler siteye üye olmalı ve bayi olmak istediklerini bize bildirmelidirler.

bayilik@cikolatayolla.com veya 0 (533) 704 08 48 irtibat numarası üzerinden bayi olmak istediğinizi bildirebilirsiniz.

Yapılacak incelemeler doğrultusunda şartların uygun görülmesi halinde bayiliğiniz onaylanır. Sonrasında formda belirtiğiniz giriş bilgileri ile bayi portalımıza giriş yapabilirsiniz.

3. Kargo takip bilgileri, yeni ürün, kampanya veya özel bildirimleri alabilmeniz için geçerli ve sık kullandığınız e-posta bilgileri ile başvuru yapmanızı öneririz.

4. XML bayilik linki servisimizden yararlanabilmeniz için yukarıdaki tüm şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. XML bayilik linki bilgileri tarafınıza e-posta yoluyla gönderilecektir.

5. Siparişlerinizi internet sitemiz üzerinden bayi girişi yaparak verebilirsiniz.

6. Siparişinize ait ödemeleri sitemizden Kredi Kartı ve Havale/EFT olarak yapabilirsiniz. Kredi kartlı işlemlerde 2-3-4 taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksitli siparişleriniz de oluşabilecek vade farkları ödeme anında tarafınıza yansıtılacaktır.

7. Hafta içi 13:00'a kadar kadar ödeme onayı alınmış siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

8. Siparişlerinize ait kargo takip bilgileri gönderim sonrasında sipariş detayınıza işlenir. "Siparişlerim" sayfasından bu bilgileri görüntüleyebilirsiniz.Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Telefon: 0 (533) 704 08 48

E-Posta: bayilik@cikolatayolla.com

Baştacı Çikolata olarak bebek çikolatası, nişan çikolatası, söz çikolatasında kaliteli hizmet vermekteyiz.